


2 440 ₴
Білий комп'ютерний стіл — ідеальна пропозиція для всіх тих, хто цінує класичні форми в сучасному виданні. Меблі були виготовлені зі зносостійкої ламінованої дошки, а її краї були посилені крайкою АБС. 90-сантиметровий комп'ютерний стіл ідеально підходить для мінімалістських інтер'єрів, а також для тих, хто більш екстравагантний. Його білий колір надає кожній кімнаті легкості.
Наші меблі часто вибираються індивідуальними клієнтами, які розміщують їх у вітальні, спальні, студії або офісі. Комп'ютерний стіл із висувною полицею також усе більше цінується підприємцями та власниками бізнесу. Наш продукт використовується в офісних приміщеннях. Ноутбук легко поміщається на містку стільницю, а в просторих ящиках зберігатиметься найважливіша документація.
Пропонований нами стіл поєднує в собі дві дуже важливі особливості. Він був виготовлений із матеріалів чудової якості та має високу естетичну цінність.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Кількість ящиків: 3 шт
Колір меблів: білий
Розміри: довжина — 90 см, висота — 77 см, глибина — 50 см.

Стіл виготовлений зі зносостійкої ламінованої дошки.
Має багато місця для будь-якого використання.
Фасади ящиків зроблені з ламінованої дошки.
Ящики та полиця клавіатури переміщаються металевими напрямними роликами.
Видимі краї покриті крайкою АБС, що гарантує вищу стійкість до пошкоджень.
Стіл постачається в пакованнях для самостійного збирання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Білий |
| Виробник | Akord |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |