



4 224 ₴
Ви шукаєте унікальний стіл, який матиме чудовий вигляд у будь-якому місці? Ви прийшли в потрібне місце, тому що ми пропонуємо білий кутовий стіл для Вас. Він вписується в будь-який інтер'єр, а білий колір прикрасить кімнату та створить унікальну атмосферу для роботи або навчання.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Кількість ящиків: 3 шт
Колір меблів: білий
Розміри: довжина — 124,5 см, висота — 77 см, глибина — 85 см.

Пропонований нами стіл обладнаний 3 просторими шухлядами, які переміщаються металевими роликовими напрямними, тому у Вас не буде проблем із видимістю й виявленням документів і книг усередині.
У виробі вдосталь місця для будь-якого використання, а на полицях легко поміщаються папки, книги та документи в папках.
Великою перевагою є стіл, виготовлений із 16 мм ламінованої дошки kronospan, стійкої до стирання, і використання крайок на видимих крайках із крайкою ABS, що гарантує вищу стійкість до пошкоджень.
Стіл постачається в пакованнях для самостійного збирання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Akord |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1245 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 48 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |