




4 629 ₴
Краса полягає в простоті, про яку ми добре знаємо, надаючи Вам найкрасивіші меблі для кімнати. Одна з пропозицій, яку ми підготували, — це ефектний білий комод, який напевно оцінять люди, які цінують скандинавський стиль. Білі меблі останнім часом мають величезну популярність — що не дивно: вона поєднує в собі практичне використання, універсальність і привабливий зовнішній вигляд.
Білий комод з 4 ящиками та 2 дверцятами — це пропозиція, яка ідеально підійде для таких кімнат, як-от вітальні, спальні, молодіжні, гостьові та дитячі кімнати, спальні, столові та багато інших. Його також можна використовувати в офісі. Чотири практичних ящиків легко вміщують усі необхідні предмети. Комод виготовлений із ламінованої дошки завтовшки 16 мм, , який характеризується підвищеною стійкістю до стирання. Краї облицьовані крайкою АБС. Ми рекомендуємо Вам скористатися пропонуванням, яке ми пропонуємо.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Колір меблів: білий
Розміри: довжина — 138 см висота — 99 см глибина — 40 см.
Кількість ящиків: 4 шт
Кількість дверей: 2 шт

Комод із 16 мм високоякісної ламінованої дошки, стійкий до стирання.
Фасади ящиків із ламінованої дошки.
Ящики рухаються металевими напрямними.
Краї покриті крайкою ABS для високого захисту від пошкоджень.
Усередині кожного дверцята є одна полиця.
Комод для самостійного складання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Akord |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 138 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 77 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |