




4 173 ₴
Комп'ютерний стіл створений для людей, яким потрібне відповідне місце для роботи, навчання або розваг. Нейтральний білий зараз не тільки дуже модний, але й добре поєднується з колірною гамою кімнати. Стіл виготовлений із ламінованої дошки, яка стійка до стирання. Це дуже важливо, коли є діти. Комп'ютерний стіл має 6 ящиків, що рідко. Це дуже зручне рішення, тому що в кожному ящику ви можете зберігати щось своє, і не буде ситуації, коли все перемішано. Гравцеві, у якого багато ігор, це має сподобатися найбільше, тому що кожен ящик матиме свою ігрову тему. Якість виготовлення столу дуже дбайлива, а видимі краї покриті крайкою АБС. Це неабияк підвищує стійкість до різних типів саден або пошкоджень.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Кількість ящиків: 6 шт
Колір меблів: білий
Розміри: довжина — 135 см, висота — 77 см, глибина — 50 см.

Стіл виготовлений зі зносостійкої ламінованої дошки.
Має багато місця для будь-якого використання.
Фасади ящиків зроблені з ламінованої дошки.
Ящики та полиця клавіатури переміщаються металевими напрямними роликами.
Видимі краї покриті крайкою АБС, що гарантує вищу стійкість до пошкоджень.
Стіл постачається в пакованнях для самостійного збирання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Білий |
| Виробник | Akord |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1350 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |