



2 782 ₴
Меблі для передпокою з вішалкою та шафою для взуття потрібні в кожній квартирі або будинку. Білий комплект передпокою дуже добре поєднується з кольором. Люди все частіше хочуть повернутися до традиційних кольорів і цінують мінімалізм. Шафка для взуття дуже місткий і цікавий, тому що над шафою є заглиблення та невеликий ящик, у якому можна заховати ключі або інші дрібні предмети. Практичне дзеркало є доповненням до вішалки. Меблі виготовлені з ламінованої дошки, яка стійка до стирання. Це дуже важлива особливість, тому що діти дуже часто кидають важкий рюкзак на шафу після повернення додому, і його варто захистити від пошкоджень. Отже, представлений набір меблів для передпокою є функціональним і естетичним.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Колір меблів: білий
Розміри: довжина — 90 см висота — 100/70 см, глибина — 25 см.

Комплект виготовлений зі зносостійкої ламінованої дошки.
Дверні фасади з ламінованої дошки.
Двері на петлях.
Має ящик, дзеркало та три металеві вішалки.
Усередині дверей є вільний простір.
Видимі краї покриті крайкою АБС для більшої стійкості до пошкоджень.
Дверні ручки й Атласні ящики.
Стіл постачається в пакованнях для самостійного складання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Виробник | Akord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |