






2 301 ₴
Показати оптові ціниОфісний стілець з підлокітниками — підходить під сучасний інтер'єр будинку, офісу, клубу, салону або студії.
Крісло повертається й регулюється за висотою за допомогою газліфта. Сидіння з екошкіри.
Крісла Vecotti — це гарантія високоякісних матеріалів, ретельного виготовлення та сучасного дизайну.
Спеціально розроблена спинка дає змогу проводити довгі години роботи в комфортних умовах

Спинка та сидіння з м'якої штучної шкіри
Зручне велике сидіння
Функція люльки адаптована до маси тіла НАКЛОНУ
Прогумовані колеса — забезпечують плавність ходу на будь-якій поверхні та запобігають подряпинам на підлозі.
Регульована висота сидіння (газовий амортизатор)
Широкі контури підлокітників
Зручний підголівник
Ергономічна спинка
Вертикальне блокування положення
Розміри стільця:

Сидіння обладнане важелем і газовим амортизатором вищого класу.
Міцна конструкція допускає навантаження до 120 кг.
Наше крісло має сертифікати SGS, які підтверджують найвищу якість і відповідність міжнародним стандартам.
Збирається за десять хвилин.
Інструкції та інструменти входять.
Механізм гойдання нахилу:| Основні | |
|---|---|
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12 кг |
| Ширина крісла | 67 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vecotti |