









3 541 ₴
Показати оптові ціниОфісне крісло з підлокітниками — підходить під сучасний інтер'єр будинку, офісу, клубу, салону або студії.
Крісло повертається й регулюється за висотою за допомогою газліфта. Сидіння з екошкіри.
Крісла Vecotti — це гарантія високоякісних матеріалів, ретельного виготовлення та сучасного дизайну.
Спеціально розроблена спинка дає змогу довго працювати в комфортних умовах

Спинка та сидіння з м'якої штучної шкіри
Зручне велике сидіння, забезпечує комфортну роботу впродовж довгих годин
Хромована, міцна п'ятикутна ніжка
Прогумовані колеса - забезпечують плавність ходу на будь-якій поверхні та запобігають подряпинам на підлозі
Регульована висота сидіння (газовий амортизатор)
Контурні підлокітники з міцного пластику
Зручний підголівник зі штучної шкіри
Ергономічна спинка, що забезпечує адекватну підтримку поперекового відділу хребта
Механизм НАКЛОНА, , який дає змогу людині, що сидить, вільно гойдатися
Можливість блокування вертикального положення
Розміри стільця:

Сидіння обладнане важелем і газовим амортизатором вищого класу.
Міцна конструкція допускає навантаження до 120 кг.
Наше крісло має сертифікати SGS, які підтверджують найвищу якість і відповідність міжнародним стандартам.
Має ергономічні м'які підлокітники, контурну спинку, адаптовану до користувача, що забезпечує правильне положення під час роботи.
Збирається за десять хвилин.
Інструкції та інструменти входять.
Механізм гойдання нахилу:| Основні | |
|---|---|
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15.2 кг |
| Ширина крісла | 66 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 55 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vecotti |