









2 352 ₴
Показати оптові ціниОфісний стілець з підлокітниками — підходить під сучасний інтер'єр будинку, офісу, клубу, салону або студії.
Крісло повертається й регулюється за висотою за допомогою газліфта.
Офісне крісло Xenos — це поєднання елегантного дизайну з найвищим комфортом. Він має ергономічні підлокітники та контурну спинку, адаптовану до користувача, забезпечуючи правильне положення під час роботи.

Спинка зі штучної шкіри и еластичної повітропроникної сітки
Мікросітка дає шкірі дихати, запобігає перегріванню тіла
Зручне велике сидіння, що забезпечує комфортну роботу впродовж довгих годин
Хромована, міцна п'ятикутна ніжка
Прогумовані колеса - забезпечують плавність ходу на будь-якій поверхні та запобігають подряпинам
Регульована висота сидіння (газовий амортизатор)
Контурні підлокітники з міцного пластику
Зручний підголівник зі штучної шкіри
Ергономічна вентильована спинка, що забезпечує адекватну підтримку поперекового відділу хребта
Механизм НАКЛОНА, , який дає змогу людині, що сидить, вільно гойдатися
Можливість блокування вертикального положення
Розміри стільця:

Сидіння обладнане важелем і газовим амортизатором вищого класу.
Міцна конструкція допускає навантаження до 120 кг.
Сучасне поліефірне волокно, основне завдання якого — забезпечити якісне вентиляцію тіла і зберегти шкіру сухою.
Сітка забезпечує комфорт завдяки повітропроникності, амортизаційним властивостям і гнучкості. Водночас сітка дуже міцна та стійка до разрывам.
Порівнюючи з натуральними волокнами, структура волокна забезпечує набагато кращу повітропроникність и отвод влаги з поверхні тіла.
Збирається за десять хвилин.
Інструкції та інструменти входять.
Механізм гойдання нахилу:| Основні | |
|---|---|
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.4 кг |
| Ширина крісла | 66 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vecotti |