





461 ₴
Ви шукаєте легкі в догляді безусадні тканини, стійкі до складок? Тоді, можливо, Вам підійде комплект постільної білизни IKEA , що складається з поліестеру та екологічно чистої бавовни.

Суміш поліестеру та бавовни менше сідає і мнеться, що спрощує догляд за нею.
Щільність 100 ниток.
Дизайнер: ІКЕА Швеції.
Комплект складається з 52% поліестер (100% перероблений), 48% бавовна.
Усадка: не більш ніж 4%.
Кількість наволочок: 2 штуки.
Розміри підковдри (Д*Ш): 200 * 200 см.
Розміри наволочки (Д*Ш): 50 * 60 см.

Машинне прання за максимальної температури 60 °C, звичайна програма.
Прати разом із речами аналогічного кольору.
Не отбеливать.
Сушіння в пральній машині за нормальної температури (макс. 80 ° C).
Утюг, макс.150 °C.
Не піддавати хімічному чищенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Колір | БІЛИЙ/СИНІЙ |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 48 % |
| Поліестер | 52 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комлектація | Підковдра: 1 шт Наволочка: 2 шт. |