
791 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-471-2
Матеріал ніжок: дерево (бук) + метал
Матеріал сидіння та спинки: поліпропілен
Вага: 4.2 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: ENZON
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Артикул | ENZOZ |