




4 554 ₴
Охайний дизайн, який матиме гарний вигляд як у спальні, так і в будь-якому іншому місці. Ящики з плавним ходом і стопорним механізмом.
Внимание! Необхідно прикріпити до стіни.
Дім має бути безпечним місцем для всієї родини. Тому в комплекті додаються кріплення, щоб комод можна було прикріпити до стіни.
Для упорядковування речей усередині можна використовувати SKUBB Скуббі ящики, набір із 6 шт.
У маленькі ящики можна покласти понад 5 пар штанів або 10 футболок. У великі ящики можна покласти понад 15 пар штанів або 30 футболок.

Верхня панель/Бічна панель/Фронтальна панель ящика/Ранька фронтальної частини/Фронтальна частина цоколя: ДСП, Акрилова фарба
Задня стінка: ДВП
Опорна планка, задня/перегородка: ДСП
Дно ящика: ДВП, Акрилова фарба (друкуваний малюнок)

Ширина: 80 см
Гкутина: 48 см
Висота: 123 см
Ширина ящика (всередині): 72 см
Глибина ящика (всередині): 43 см
Протирайте тканиною з м'яким мийним засобом.
Витирайте насухо чистою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 123 см |