



1 082 ₴
Виготовлений із загартованого скла та металу — міцних матеріалів, що створюють враження легкості та простору.
Ставитися обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть стати причиною раптового розколу або руйнування скла. Уникайте бічних ударів — саме тут скло найчутливіше.

Головні частини: Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Верхня панель: Загартоване скло
Глибина: 55 см
Ширина: 35 см
Ввисота: 65 см
Максимальна навантаження: 15 кг
Протирати вологою тканиною.
Для отримання найкращої якості за потреби підтягніть гвинти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 650 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |