

142 ₴
Ідеальне місце для зберігання ручок, олівців та інших дрібних предметів. Можна складати один на одного, щоб займати менше місця.

Поліпропіленовий пластик
Довжина:: 17 см
Ширина: 10 см
Висота: 8 см
Кількість в пакованні: 3 шт
Протирати м'яким мильним розчином
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожева/Бірюзова |