

5 123 ₴
Регульовані боковини ліжка дають змогу використовувати матраци різної товщини.
Необхідно доповнити центральною перекладиною СКОРВА (продається окремо).
Використання наклейок на меблеві ніжки ФІКСА запобіжить пошкодженню поверхні підлоги.
Можна доповнити іншими меблями серії СОНГЕСАНД.
Речовине дно ліжка, матрац і постільна білизна продаються окремо.
Ліжеві ящики СОНГЕСЕАНД забезпечать додаткове місце для зберігання.
Речовине дно ліжка, матрац і постільна білизна продаються окремо.
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Витирати чистою сухою тканиною.
Ніжка:
ДВП, Паперова плівка, Пластмаса АБС
Спинка ліжка/ Обв'язка/Боковина ліжка:
ДСП, Паперова плівка, Пластикова окантовка
Верхнє обв'язування:
ДВП, Паперова плівка, Пластикова окантовка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 153 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 303.725.03 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |