




2 505 ₴
nt-size:14px">Килими з колекції Scandi характеризуються високою довговічністю кольорів, легкістю в очищенні й антистатичними властивостями. Килими цієї колекції стійкі до молі та бактерій.
Ширина: 1.40 м
Довжина: 2.00 м
Вага: 5.41 кг
Довжина ворсу: приблизно 5 мм
Товщина килима: 9 мм
Щільність: приблизно 1.60 кг/м2
Склад: 100% поліпропілен.
Товар повністю новий.
Килим дуже довго зберігає свій колір.
Для очищення килима досить звичайної щітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Ширина килима | 1.4 см |
| Вага килима | 5.41 кг |
| Товщина килима | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Артикул | B323 |
| Колекція | SCANDI |
| Щільність килима | 1.60 кг/м2 |