







4 294 ₴
nt-size:14px">Килими з колекції Jasmin виготовлені з надзвичайно м'якої та гнучкої полівіскози. Вони дуже схожі за відчуттями на килими з високоякісного кашміру.
Ширина: 1.60 м
Довжина: 2.20 м
Вага: 14 кг
Товщина килима: приблизно 13 мм
Щільність: приблизно 1.90 кг/м2
Склад: 100% полівіскоза.
Товар повністю новий.
Килим дуже довго зберігає свій колір.
Для очищення килима досить звичайної щітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Довжина килима | 2.2 см |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Товщина килима | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поливискоза |
| Артикул | 8628 |
| Колекція | Jasmin |
| Щільність килима | 1.90 кг/м2 |