






3 435 ₴
Сучасний, модний та інноваційний дизайн у колекції Argent дає вам змогу знайти щось відповідне для будь-якого інтер'єру. Килими з цієї колекції, виготовлені із синтетичних ниток останнього покоління, пухнасті та м'які. Крім того, нитки Frost Heat є антиелектростатичними, тобто не піддаються електрифікації. Поліпропілен Heat Set Frieze стійкий до молі, грибків і бактерій, і водночас його дуже легко чистити.
Ширина: 1.60 м
Довжина: 2.20 м
Вага: 11.5 кг
Довжина ворсу: приблизно 13 мм
Щільність: приблизно 2.70 кг/м2
Склад: 100% поліпропілен.
Товар повністю новий.
Килим дуже довго зберігає свій колір.
Для очищення килима досить звичайної щітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.2 см |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Артикул | AT1931 |
| Колекція | Argent |