





609 ₴
Комплект постільної білизни IKEA SPIKVALLMO підковдра 200х200 см наволочка 2 шт 50х60 см Карта |
Шукаєте постільну білизну з тканини, яка не сідає після прання і майже не мнеться? Цей комплект із поліестеру й екологічно чистої бавовни — саме те, що вам потрібно.

Тканина із суміші бавовни та поліестеру дуже проста в догляді, адже менше мнеться.
Підковдра з прихованими кнопками, завдяки яким ковдра не випадає.
Кількість ниток на кв. дюйм: 120. Цей показник вказує кількість ниток на квадратний дюйм тканини. Чим більше цей показник, тим щільніше сплетена тканина.
Наволочка с клапаном.
Матеріал: 65% бавовна, 35% поліестер (100% з перероблених матеріалів)

Кількість ниток на кв. дюйм: 120 /inch2
Кількість наволочок: 2 шт
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Довжина підковдри: 200 см
Ширина підковдри: 200 см
Машинне прання, макс. 60 °C, стандартний режим.
Не отбеливать.
Машинне сушіння за стандартної температури (макс. 80°C).
Прасувати макс. 150°C.
Не піддавати хімічному очищенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Артикул | 004.664.33 |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 65 % |
| Поліестер | 35 % |