

2 150 ₴
Рюкзак TXR Texar 28 л оливковий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 28 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TEXAR |