



2 690 ₴
Рюкзак Cober Texar 25 л оливковий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Вага | 1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TEXAR |