









3 240 ₴
Рюкзак тактичний військовий Scout Texar 36 л
Спереду дві місткі кишені різного розміру для дрібниць. Просторе основне відділення дасть вам упакувати запас одягу та спорядження. Повнорозмірне відділення для легкого доступу до всього вмісту. Система з восьми внутрішніх кишень і відділень для аксесуарів. Усередині рюкзак обладнаний двома великими кишенями на блискавці, п'ятьма кишенями, манжетами, що закриваються, зі стопорами та великою плоскою перегородкою. Чотири лямки з пряжками ідеально підходять для компресії одягу, додатково фіксуючи кишені на блискавці. Великі модульні панелі дають змогу розширити рюкзак додатковими кишенями та лотками. Передні, нижні та бічні модульні панелі в популярному стандарті MOLLE/PALS. Наповнювач із піноматеріалу надає жорсткості спинці, допомагає захистити вантаж і діє як теплоізоляція. Місця контакту з тілом (спина та лямки) покриті міцною 3D-сіткою. Сітка тримає дистанцію від тіла, що збільшує циркуляцію повітря під рюкзаком. Три незалежні подушки на спині підсилюють потік повітря.
Широкі контурні лямки з наповнювачем із м'якого піноматеріалу. Конструкція прив'язки сприяє гарному розподілу ваги та комфорту. Посилена поясом прив'язок, обладнана D-подібними кільцями для кріплення ручних предметів. Знімний нагрудний ремінь із регулюванням у двох площинах, гнучкий амортизатор регулює його довжину залежно від положення користувача. Нагрудний ремінь стабілізує рюкзак під час бігу та повзання. Поясний ремінь допомагає розподілити вагу рюкзака. Настегенний ремінь застібається на пряжку, можливість регулювання та повного відстібання. Кавомашини з двома блискавками обладнані тросами для полегшення роботи замків. Блискавки прикриті клапаном, конструкція з використанням ущільнювальних смуг для підвищення водонепроникності. Компресійні ремені зменшують габарити рюкзака та запобігають переміщенню вантажу. Верхня ручка для транспортування також слугує евакуаційним. Сучасні пряжки із твердого ПЗМ. Подвійна строчка та посилення з тасьми гарантують довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж Піксель |
| Бренд | TEXAR |