







450 ₴
Функціональний компас Mil-Tec 10в1 15799700
Компас із 10 функцій виживання від Mil-Tec чудово зарекомендує себе під час туристичних поїздок, подорожей на виживання, вітрильного спорту та подорожей бездоріжжям.
Компас має 10 основних функцій:
Компас із міцного АБС-пластику, стійкого до суворих погодних умов.Підсувний циферблат із точними поділками на 360°, обладнаний додатковим бічним видошукачем із червоним індикатором.
Тло циферблата біле, а напрямок на північ відзначений флуоресцентним кольором.Компас має білу світлодіодну підсвітку, що дає змогу використовувати компас вночі. Водночас діод виконує роль ліхтарика.
Усередині корпусу міститься металева пластина з прицілом для визначення азимуту, який можна використовувати як сигнальне дзеркало.
Компас обладнаний двома лінійками з градуюванням у метрах і дюймах, збільшувальним склом для точного зчитування даних із карти та невеликим спиртовим рівнем.
Зовні корпусу є гігрометр і термометр. Крім того, збоку на корпусі є мінітрут і свисток.
Компас постачається зі шнурком, що дає змогу носити компас на руці.
Надійний компас, завдяки якому ми завжди знайдемо дорогу в полі та виживаємо в екстремальних ситуаціях.
Технічні характеристики:
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 90 г |
| Особливості компаса | Люмінесцентна стрілка, Лупа, Барометр, Лінійка, Складаний корпус |
| Виробник | MiL-tec |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Категорії | Для військовослужбовців |
| Колір | Оливковий |