









2 490 ₴
|
|
| Ремінець: | Виготовлений із якісного каучуку |
| Тип механізму | Електронний |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Застежка | класична |
| Діаметр | 4.6 см |
| Товщина | 1.4 см |
| Довжина ремінця | 22 см |
Годинники з широким функціоналом M-Tac. Дана модель стане незамінним помічником людям, які ведуть активний спосіб життя, які люблять походи в гори, також чудово підійдуть для військових. Унікальні функції, якими володіє годинник M-Tac стануть в нагоді не тільки людям, які займаються екстремальними видами спорту, наприклад такі як: стрибок з парашутом, а й стануть незамінним помічником в повсякденному житті. Годинники зможуть показати Вам значення атмосферного тиску, також покажуть температуру повітря. Відстежуючи показання годин можна заздалегідь передбачити погіршення стану здоров'я, і грамотно розподілити своэ навантаження в даний час.
M-Tac годинник тактичні мультифункціональні оснащуються міцним витривалим корпусом, який виготовлений з полікарбонату + ободок з міцної нержавіючої сталі. Скло з органічного полікарбонату яке без проблем протистоїть появі подряпин і відколів. Водостійкість 3 АТМ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
| Категорії | Для військовослужбовців |