






2 280 ₴
Рюкзак CAMO CRUX WZ PANTERA 30L
Рюкзак обладнаний містким вантажним відсіком, що дасть змогу упакувати необхідне спорядження. Додатково має дві місткі бічні кишені з прорізами та кишеня на клапані, що закривається на двосторонню блискавку.
Система компресійних ременів для зменшення розміру рюкзака , а також захищає від переміщення вантажу. Рюкзак обладнаний верхньою ручкою для перенесення або підвішування — ручкою для евакуації. Липучка пришита до маркування на клапані. Зливні заклепки для відведення рідини зсередини рюкзака в разі затоплення.
Використання практичних рішень зробить кожну поїздку ще приємнішою.
Широкі регульовані лямки з набивкою з м'якого піноматеріалу, посилені тасьмою. Обладнаний D-подібними кільцями для кріплення ручних предметів. Система рюкзака QR (Quick Release) .
Динамічний нагрудний ремінь підлаштовується під положення та рухи користувача, регулюється за висотою та довжиною. Широкий поясний ремінь для повної стабілізації рюкзака під час бігу або повзання. Рюкзак обладнаний 25 мм лямками модульної системи MOLLE — можливість кріплення додаткових кишень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Система швидкого скидання, Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж Піксель |
| Бренд | CAMO |