




3 260 ₴
Розкладачка Mil-tec оливкова (14402001)
Складане похідне ліжко Mil-tec, створене за зразком моделей, використовуваних армією США.
Ліжко виготовлене з нейлону, покритого додатковим покриттям, що захищає його від зовнішніх чинників, як-от висока температура та вологість, для виготовлення каркаса ліжка використаний легкий алюміній.
Максимальна вантажність ліжка 120 кг. Конструкція алюмінієвої рами дає змогу складати його до невеликих розмірів, у комплекті є чохол, обладнаний транспортувальними ручками.
Технічні характеристики
Матеріал: нейлон та алюміній
Колір: оливковий
Розміри в складеному вигляді: 190x65x42 см
Розміри в складеному вигляді: 100x22x12 см
Вага: 7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Нове |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Максимально допустиме навантаження | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 65 |
| Висота | 42 |
| Довжина | 190 |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Поліестер |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Вид виробу | Дощовик-пончо |
| Тип упаковки матеріалу | Поштучно |
| Наявність кишень | True |
| Наявність капюшона | True |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
| Довжина в складеному вигляді | 22 см |
| Ширина в складеному вигляді | 12 мм |