







940 ₴
Компас Helikon-Tex RANGER MK2 Grey KS-RG2-AS-19
Правильне навігаційне обладнання в польових умовах є частиною спорядження, від якого часто залежить виживання. Коли сучасні технології зазнають невдачі, немає нічого надійнішого, ніж класичний призматичний (азимутальний) компас. Компас RANGER MK 2 — один із найкласніших і водночас практично не убивається навігаційних приладів, відомих усім нам. Пластикова конструкція легка та водночас міцна, тому вона не підведе вас, коли вам це потрібно. З боків нанесені поділки мапи масштабу 1:25 000 і 1:50 000. Фосфоресцентні елементи полегшать навігацію вночі.
| Вес [г] | 79 |
|---|---|
| Габаритні розміри | 3 х 6,5 х 7,5 см |
| Матеріал | АБС-пластик |

| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид компаса | Компас брелок |
| Вага | 79 г |
| Особливості компаса | Люмінесцентна стрілка |
| Виробник | Helikon-tex |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип компаса | Рідинний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Категорії | Для військовослужбовців |