





720 ₴
Karimata MIL-TEC 200x50x1 OLIV
Високоякісний спальний килимок німецького виробництва. Дуже легкий і практичний. Сон упродовж кількох ночей на голій землі може призвести до захворювань лімфатичної та кісткової систем, і спальний килимок, який є ідеальною теплоізоляцією, найкраще захищає нас від цього. Виготовлений із м'якого, чудово ізолювального пінопласту з домішкою каучуку. Використання інноваційної суміші неабияк збільшує термін експлуатації матеріалу. Нековзний верхній шар покритий мікрофіброю. Маскувальний колір: OD Green (матовий). Обладнаний постійно прикріпленими еластичними стрічками для запобігання розмотування.
Якісний спальний килимок від німецької компанії Mil-Tec.
Дуже легкий і практичний .
Виготовлений із м'якого ізолювального пінопласту з домішкою каучуку .
Використання інноваційної суміші збільшує термін експлуатації матеріалу.
Нековзний верхній шар покритий мікрофіброю.
Маскувальний колір OD Green (матовий).
Обладнаний постійно прикріпленими еластичними стрічками для запобігання розмотування.
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 100 мм |
| Вага | 220 г |
| Виробник | MiL-tec |
| Тип килимка | Каремат |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |