




310 ₴
Компас наручний Mil-Tec 15799500
Наручний компас — це вдосконалений компас німецької компанії Mil-Tec® для носіння на руці. Ідеально підходить для туристів, мисливців, трекерів і моряків.
Легкий і компактний, він забезпечує швидке та точне зчитування показань, а завдяки своїй формі годинника його зручно носити в руці.
Великий обертовий циферблат із вбудованою точною стрілкою Power Magnet. Диск вільно підвішений у середовищі незамерзальної рідини. Крім того, білий контрастний циферблат полегшує читання в темряві.
Північний напрямок відзначений великим графічним елементом, який світиться в темряві (флуоресцентним).
Додатково шкала 360° з "рожею вітрів" — магнітні напрямки.
Корпус компаса з міцного прозорого полікарбонату.
Бічне вікно полегшує зчитування напрямків, розташованих збоку від цілі, дає змогу маршувати по азимуту та прицілюватися одночасно.
Краватка-метелик із цілком дасть змогу точно визначити напрямок марша в польових умовах.
Зручний ремінець для годинника з гнучкого матеріалу, обладнаний дванадцятиступеневим регулюванням, металевою пряжкою та петлею для фіксації його вільного кінця.
Наручний компас упакований в естетичний блістер.
Переваги:
Параметри наручного компаса:
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид компаса | Наручний |
| Вага | 30 г |
| Особливості компаса | Люмінесцентна стрілка |
| Виробник | MiL-tec |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип компаса | Рідинний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Нейлон |
| Категорії | Для військовослужбовців |