
990 ₴
Армійський призматичний компас Mil-Tec (15789000)
Точний призматичний компас, виготовлений за військовими специфікаціями. Механізм закритий у міцний, металевий корпус з алюмінію. Циферблат плавальний, тому ви можете легко використовувати компас під час бігу або ходьби.
Компас має функцію азимутального компаса завдяки спеціальній мушці та цілику, а також картографічного компаса завдяки бічній шкалі на корпусі, що відкривається. У закритому стані алюмінієвий корпус щільно закриває скло компаса, оберігаючи його від подряпин і зламання, але водночас дає змогу контролювати напрямок.
Компас забезпечений ватерпасом і різзю для кріплення на штатив, а також петлею для підвішування на мотузці. У комплекті чохол для кріплення на ремінь.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вид компаса | Компас брелок |
| Вага | 90 г |
| Виробник | MiL-tec |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Категорії | Для військовослужбовців |
| Колір | Оливковий |