


1 010 ₴
Тактичний рюкзак Reis Tactical Guard black
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 28 л |
| Особливості | Грудна стяжка, Поясний ремінь |
| Виробник | REIS |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |