

970 ₴
Рюкзак Mil-Tec Cityscape Daypack Molle 20 л (14003201)
Легкий рюкзак outdoor/outdoor об'ємом 20 літрів з міцного поліестеру, покритого ПВХ.
Рюкзак обладнаний містким основним відділенням із додатковим сітчастим відділенням. Спереду є два невеликих кишень, що закриваються на блискавку, а з боків відкриті кишені з манжетами для перенесення пляшки з водою або термоса.
Стрічки Molle/PALS, розташовані на передній кишені, дають змогу встановлювати додаткові лотки або аксесуари. Стрічки оброблені застежками - липучками , які дають змогу прикріпити будь-які нашивки або емблеми. Це можуть бути національні прапори, емблеми підрозділів або так звані нашивки, що дають змогу надати рюкзаку індивідуального характеру.
Система перенесення складається зі зручних регульованих плечових лямок завширшки 7 см з м'яким кантом. У верхню частину рюкзака додано транспортувальна ручка для перенесення рюкзака в руці. Стінка, що примикається до спинки, оброблена м'яким матеріалом для забезпечення комфорту під час тривалих походів.
Технічні характеристики
Матеріал: поліестер із покриттям із ПВХ
Колір: оливковий
Ємність: 20 літрів
Розміри: 40 x 30 x 16 см
Вага: 540 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 0.54 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 |