
1 060 ₴
Рюкзак тактичний Reis TACTICAL GUARD TG-PACKRUN B 70 л
Тактичний гвардейський рюкзак.
|
|
Сільське господарство/Садоводство/Лісове господарство/Мисливський промисел/Рибольство
|
|
|
Спорт, відпочинок і догляд за тілом
|
|
|
Охоронні послуги, включно з рятувальниками та пожежниками, національна опора
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REIS |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Грудна стяжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |