
456 ₴
Білизна виробляється за технологією 3D з використанням високоякісних мікроволокон, завдяки чому вона щільна та м'яка на дотик.
>Комплект постільної білизни виготовлений за новітньою 3D-технологією з використанням високоякісного мікроволокна, що робить його щільним і м'яким на дотик. Має надзвичайно яскраві та насичені кольори, які потішать найвибагливішого покупця. Постільна білизна має модний і елегантний дизайн. Воно застібається на блискавку.
* Насиченість кольору та відтінок можуть трохи відрізнятися від тих, що показані на малюнках.
Рекомендації щодо догляду:
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Польща |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Collection World |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Тип тканини | Мікроволокно |
| Колір | Різнобарвний |
| Тематика декору, малюнка | Інше |
| Розмір | 2-спальний |
| Розмір підодіяльника | 200x220 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Декорування | Інше |
| Розміри наволочки | 2 x 40x60 см |