


970 ₴
Компас металевий із плавальним циферблатом Mil-Tec 15791000
Точний компас із плавальним циферблатом, поміщений у міцний алюмінієвий корпус . Циферблат із чіткими напрямками має блокування руху. Кутова шкала покрита флуоресцентний фарбою, завдяки чому можна зчитувати значення навіть темної пори.
Компас можна використовувати як пеленга завдяки краватці-метелиці та прицілу, а також як похідний компас, який завдяки плавальному циферблату дає змогу читати напрямок навіть під час бігу. Після закриття спрацьовує блокування руху диска, а герметичний корпус захищає скло від розбиття й подряпин.
До комплекту входить чохол із нейлону.
Технічні характеристики
Матеріал: алюміній
Розміри: 90 x 62 x 38 мм
Вага: 240 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 240 г |
| Вид компаса | Компас брелок |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Особливості компаса | Люмінесцентний екран, Ударостійкий, Складаний корпус, Люмінесцентна стрілка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Товщина | 38 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії | Для військовослужбовців |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Оливковий |