







590 ₴
Сітка москітна туристична універсальна Mil-Tec Olive 14432301
Дуже легка одномісна туристична москітна сітка/навіс військового зразка. Продукт німецького бренда Mil-Tec — ефективний захист від нав'язливих комах, які можуть бути переносниками небезпечних захворювань.
Виготовлений із міцної поліефірної сітки зі щільним плетінням. Отвір сітки до 2 мм запобігає проникненню дрібних комах (комарів, мух і клопів).
Москітна сітка, призначена для односпального ліжка, не обмежує огляд і дуже пропускає повітря.
Обладнаний системою кріплення, що дає змогу чіпляти його в наметах або будівлях.
Складана рама жорсткості гарантує її правильне положення, виготовлена з металу, легка та міцна.
Туристична москітна сітка/навіс поміститься в будь-який рюкзак, її легко тримати в чистоті — можна прати.
У комплекті невеликий чохол.
Незамінний в екзотичних країнах, надзвичайно корисний удома, у наметі або кемпінгу.
УВАГА! Предметом пропонування є москітна сітка Canopy. Інші елементи використовуються для візуалізації функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип сітки | Рулонна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TTTM |
| Вага | 0.485 кг |
| Тип ложа | Сітка |