



870 ₴
Рушник польовий Великий Helikon-Tex Coyote TW-FTL-PO
Рушник Field Towel уп'ятеро легший за свій звичайний аналог. Цей швидковисихний, добре всмоктувальний рушник легко стискається, і його можна легко носити в вантажній кишені, рюкзаку тощо.
| Вес [г] | 200 |
|---|---|
| Тип | Універсальний рушник із мікрофібри. |
| Основні характеристики продукту | Багато застосувань Легкий Швидке сушіння |
| Поміститися | Універсальний |
| Габаритні розміри | 125 х 75 см / 49,2 х 29,5 дюйма |
| Матеріал | 88% поліестер, 12% поліамід |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 88% поліестер, 12% поліамід |