



1 610 ₴
Сумка транспортувальна Mil-Tec 75 л US NAVY olive 13853001
Класична сумка. Військова специфікація відповідно до US NAVY гарантує високу якість і довгострокове використання. Виготовлений зі щільної та міцної парусини, 100% натуральна бавовна. Спеціальна тканина, стійка до розривів та стирання, із заводським просоченням. Нейлонові шви, що повторюються шви в чутливих місцях. Сумка обладнана зручною широкою шлейкою — можливість носити як рюкзак. Металеві пряжки з регульованими лямками, дуже міцні. Ручка валізи дає змогу носити його в горизонтальному положенні, що зручно в тісному просторі корабля. Величезний вантажний відсік дасть змогу взяти із собою необхідне спорядження для тривалого круїзу або відпустки на кілька тижнів. Сумка обладнана зовнішньою кишенею для дрібниць або документів, застібається на кнопку. Система з чотирьох суцільнометалевих люверсів (заклепок) зі стопорним штифтом, можливість замикання на замок. Спеціальна стрічка з карабіном для чіпляння сумки. У верхній частині димоходу вшитий фартух для запобігання випаданню дрібних предметів. Комір сумки посилений додатковим шаром брезенту. Усі вільні краї закріплюються бейкою. Після складання займає мало місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.25 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Об`єм | 75 л |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |