






3 790 ₴
Рюкзак-сумка Mil-Tec Combat Duffle Bag Tap Olive Drab 98 л 13846001
Рюкзак-сумка місткістю 98 літрів із міцної поліефірної тканини 600D щільного плетіння чорного кольору. Складається з основного відділення, що закривається на двосторонню блискавку, і восьми кишень, пришитих із боків на блискавці. На довгих сторонах три кишені, на коротких одна, основна кишеня прогумована з внутрішньої сторони.
Завдяки знімному ременю рюкзак також можна використовувати як сумку для перенесення через плече.
Технічні характеристики
Материал: Cordura 600D
Цвет: олива
Місткість: 98 л
Розміри: 85 x 34 x 29 см
Вага: 2 кг
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 98 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |