









1 050 ₴
Органайзер M-Tac Transparent Elite Small Multicam 10147008-S
Нове універсальне рішення від M-TAC, Маленький ергономічний прозорий органайзер . Чудовий вибір для організації простору, чи то рюкзак, дорожня сумка, чи то армійська сумка. Низька ціна й безкомпромісні матеріали роблять органайзер чудовим вибором. Дизайн сумки дасть змогу максимально використовувати наявний простір. Для його виготовлення використовувалася оригінальна кордура та новий для нас матеріал: надміцна, японська ПВХ-плівка «Ахіллес».
|
Матеріали: |
Cordura 500D, нейлонова сітка 320 г/м, плівка ПВХ прозора "Ахіллес" Японія, 0,5 мм |
|
арматура: |
ЮКК |
|
Шкірові стрічки: |
MIL-STD |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.1 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Мультикам |