









630 ₴
Лопата складана для снігу MIL-TEC 15526300
Складана лопата для снігу німецької компанії Mil-Tec — це високоякісний продукт, необхідний в обладнанні кожного автомобіля. Неоцінаюча допомога водієві в разі потреби звільнити машину зі снігових заносів.
Лопата з легкого та гнучкого полікарбонату — морозостійка. Алюмінієве посилення на передній крайці лопати для полегшення копання й очищення від снігу бетонних поверхонь. Деталь, що з'єднує вал із лопатою, виготовлена з товстого АБС-пластику.
Конструкція складана, механізм дає змогу розкласти лопату за кілька секунд. Замок у формі широкого кільця, яке потрібно повернути всього на один оберт — швидке та зручне керування.
Лопата має оптимально профільовану форму для максимально ефективної роботи.
Ручка ергономічна, досить довга. Нижня частина ручки має нековзну текстуру.
Велика місткість лопати забезпечує швидке копання снігу та прибирання снігу.
Складана конструкція, мала вага, невеликі габарити в складеному вигляді та довговічність роблять лопату ідеальною для автомобіля, вона ідеально підходить для підготовки місця для кемпінгу, розчищення снігу з амвону або тротуару перед будинком.
параметры:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 67 |
| Вага | 680 кг |
| Ширина робочої частини | 24 см |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Загальна вага | 680 г |
| Тип ручки | Незнімна |
| Довжина робочої частини | 28 см |