






2 760 ₴
Тент тактичний Helikon-Tex Supertarp 3 х 3 м
Універсальне бівуачне простирадло , що дає змогу легко підготувати укриття в польових умовах.
Завдяки тому, що він має 19 точок кріплення , можливі безліч параметрів і конфігурацій. Це означає, що користувач брезенту зможе використовувати його на місцевості різної форми та умов. Тканина рипстоп із покриттям легка, а проклеєні шви та посилені точки кріплення забезпечують високу міцність.
чохол, що входить до комплекту, на блискавці спрощує зберігання брезенту (навіть коли він мокрий). Кілька лямок дають змогу легко прикріпити чохол до рюкзака. До комплекту також входить знімна сумка.
Технічні характеристики
Матеріал: 100% поліестер
Розміри: 3 х 3 м
Вага: 872 г
Виробник: Helikon-Tex, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Каркас палатки/тента | Відсутній |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |