





3 570 ₴
Сумка з ременем через плече та замком FidLock M-Tac Magnet XL Bag Elite Black 10098002
M-Tac Magnet Bag XL Elite — сумка-саквояж із ременем через плече. Його ключова особливість — наявність замка FidLock , що закривається автоматично за допомогою вбудованого магнієвого сплаву. Така система замикання дає змогу прискорити сліпе закривання сумки та не турбуватися про те, чи буде вона закрита належним способом. По краях основного відділення сумки також закріплені дублювальні магніти, завдяки чому навіть за відкритого верхнього клапана ризик втрати вмісту сумки мінімізується.
Виробник обладнав сумку знімною панеллю-липучкою з жорсткою вставкою, що дає змогу прикріпити універсальну кобуру. Може бути два місця кріплення.
камери: доступні з горизонтальним або вертикальним доступом. Розміри основного відділення дають змогу із комфортом розмістити в сумці планшет із діагоналлю 10,5 дюйма .
Сумка обладнана набором петель для ременя Texcel , призначених для кріплення додаткового спорядження. Широкий лямковий ремінь регулюється за довжиною за допомогою куліски.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.55 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |