




2 655 ₴
Блок безперебійного живлення Volt Polska MicroUPS 1000VA/600W 1*9Ah
Блок живлення Micro UPS 1000 9 А·год (600/1000 Вт) був спеціально розроблений для живлення комп'ютерів і комп'ютерних периферійних пристроїв. Завдяки компактному корпусу та невеликій вазі він ідеально підходить для невеликих офісних приміщень. Вбудований модуль AVR (стабілізатор напруги) дає змогу захистити пристрої живлення від різких стрибків напруги. Додатково живлення можна запустити від вбудованого акумулятора без прямого під'єднання до мережі.
Найважливіші особливості:
Які пристрої живить Micro UPS 1000 9 А·год (600/1000 Вт)?
Що відрізняє блок живлення Micro UPS 1000 9 Ah (600/1000W) від інших пристроїв?
Лінійно-інтерактивна технологія
Перемикання в режим роботи від батареї у разі виявлення збою живлення. Це можливо через паралельне під'єднання інвертора до живильної напруги, одночасно заряджаючи елементи акумуляторної батареї. Пристрої цього типу характеризуються дуже високим ККД (~90%), тому їх можна успішно використовувати для захисту елементів ІКТ-системи (серверів, робочих станцій тощо).
Програмне забезпечення ViewPower
Дає змогу під'єднати блок живлення до комп'ютера (роз'єм USB). За допомогою програмного забезпечення ViewPower ви також можете змінювати й контролювати робочі параметри, настроювати повідомлення, що надсилаються, та встановлювати сигнали тривоги.
Безпека використання
За безпечну експлуатацію виробу відповідає низка заходів безпеки, що захищають як під'єднані пристрої, так і саме джерело живлення:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Час перемикання | 3 мс |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1.5 А |
| Форма вихідної напруги | Ступенева синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |