




12 455 ₴
Джерело безперебійного живлення Volt Polska POWER SINUS 1500 12/230 V (1500/3000W)
Джерело безперебійного живлення Power Sinus 1500 12 В являє собою комбінацію перетворювача, зарядного пристрою й автоматичного вимикача змінного струму в одній системі. Пристрій здебільшого використовується як ДБЖ із формою напруги чистої синусоїдальної форми. Їх застосовують скрізь, де необхідна стабільна напруга та дуже високий пусковий струм 1500 Вт, зокрема тимчасовий (до 20 секунд) 3000ВА. Однією з переваг блока живлення Power Sinus 1500 12 В є можливість під'єднання до нього різних типів акумуляторів на 12 В.
Які пристрої живить Power Sinus 1500 12V?
Що відрізняє джерело безперебійного живлення Power Sinus 1500 12V від інших пристроїв?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 236.3 мм |
| Ширина | 176.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 1500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| ККД, не менше | 88 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 164 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 45 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |