







9 895 ₴
Аварійне джерело живлення sinusUPS 500 + AKU 26Ah — це пристрій для безперебійного живлення установок центрального опалення (пічі ЦО, насоси ЦО, контролери, фідери тощо), комп'ютерів, серверів, комп'ютерних комплектів або автоматичних воріт. В одному корпусі з блоком живлення міститься акумулятор AGM ємністю 26 А·год. У разі збою напруги 230 В змінного струму пристрій перемикається в режим роботи від акумулятора, що дає змогу продовжити безперебійну роботу системи та захищає від незворотної втрати даних.
Найважливіші особливості:
В одному пристрої реалізовано такі функції:
Які пристрої живляться від аварійного акумулятора sinusUPS 500+26А·год?
• Насоси центрального опалення, печі центрального опалення, ворота, сонячні системи
• Офісне обладнання: комп'ютери, принтери, монітори, факси, копіювальні апарати, сканери тощо.
• Галогенні, натрієві, світлодіодні, енергоощадні люмінесцентні лампи
• Домашні розважальні пристрої: телевізори, відеоплеєри, ігрові приставки, аудіоапаратура, музичні інструменти, тюнери супутникового ТВ
• Інші пристрої, що потребують суто синусоїдальної форми сигналу
Що вирізняє джерело безперебійного живлення sinusUPS 500+26 А·год Aku від інших пристроїв?
• Джерело безперебійного живлення з чистим SINUS створює на виході синусоїдальну напругу, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (зокрема електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники тощо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.7 кг |
| Висота | 159 мм |
| Довжина | 419 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| ККД, не менше | 92 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |