








22 995 ₴
Джерело безперебійного живлення Volt Polska POWER SINUS 3000 12/230 V (3000/9000W)
Джерело безперебійного живлення Power Sinus 3000 12 В являє собою комбінацію перетворювача, зарядного пристрою й автоматичного вимикача змінного струму в одній системі. Пристрій здебільшого використовується як ДБЖ із формою напруги чистої синусоїдальної форми. Застосовуються скрізь, де необхідна стабільна напруга та дуже високий пусковий струм 3000 Вт, зокрема тимчасовий (до 20 секунд) 9000ВА. Однією з переваг блока живлення Power Sinus 3000 12 В є можливість під'єднання до нього різних типів акумуляторів на 12 В.
Які пристрої живить Power Sinus 3000 12V?
Що відрізняє джерело безперебійного живлення Power Sinus 3000 12V від інших пристроїв?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 178 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 9000 Вт |
| ККД, не менше | 88 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 164 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 85 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |