


27 575 ₴
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR PRO 10000VA 3% SERVO 3-F
Трифазний стабілізатор напруги Volt Polska AVR PRO 10000VA 3% 3F: надійний захист і стабільна напруга для вашого обладнання
Трифазний стабілізатор напруги AVR PRO 10000VA 3% 3F поєднує функції двох пристроїв: стабілізатора напруги та пристрою захисту від перенапруги.
Основна функція — автоматичне регулювання напруги, що подається на вхід стабілізатора. Пристрій покращує параметри напруги, що подається, серед іншого: від локальної мережі або електрогенератора. Він також пригнічує перешкоди, що вносяться в електричну мережу іншими пристроями.
Стабілізатор працює в трифазному режимі, тобто компенсує занадто високу або занадто низьку вхідну напругу та видає вихідну напругу після стабілізації.
З якими пристроями працює AVR PRO 10000VA 3% 3F?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Вихідний струм, не більше | 14 А |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 450 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 225 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Тип стабілізатора | Електромеханічний |
| Частота струму | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.2 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 397 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Максимальна температура зберігання | 50 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 3 % |