









6 940 ₴
Рюкзак Helikon-Tex BERGEN Adaptive Green 18л PL-BGN-CD-12

Успіх Matilda надихнув нашу впевненість у тому, що в лінійці Bushcraft є місце для нового рюкзака. Так народився Берген. На перший погляд схожа на зменшену версію Матільди, але зовсім інша. Берген також належить до історичних рюкзаків англійської та польської спецнази часів Другої світової війни. Рюкзак призначений для розміщення найважливішого спорядження для короткої поїздки. Основне відділення об'ємом 18 л вміщує одяг і спорядження для сну, у бічні кишені можна покласти їжу або пляшки з водою. Середня кишеня має знімну трубу, яка запобігає втраті дрібних предметів. Берген має три сокири та дві кишені для пилки або ножа. На приховану спереду стрічку MOLLE/PALS можна прикріпити кишені або рукавички. Додаткові елементи спорядження можна прикріпити до дна або до клапана рюкзака. Повністю виготовлений із Cordura 500D.
| Вес [г] | 1477 |
|---|---|
| Габаритні розміри | 45 х 15 х 25 см / 17,7 х 5,9 х 9,8 дюйма |
| Місткість [л] | 18 |
| Матеріал | 100% нейлон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.477 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Поясний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |