





3 175 ₴
Газова теплова гармата Volt Polska COMFORT GAS 15000W
Опис:
Газова теплова гармата Comfort GAS 15000W призначена для ефективного обігрівання великих приміщень. Це надійне, довговічний і простий у використанні пристрій, , яка не вимагає складного встановлення. Досить під'єднати газовий балон, і гармата готова до роботи.
Основні характеристики:
Переваги:
Комплектація
Застосування:
Газова теплова гармата Volt Polska COMFORT GAS 15000W — ваш надійний помічник у створенні комфортних умов у будь-яких приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Продуктивність | 11520 куб.м/год |
| Теплова потужність | 15 кВт |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 190 мм |