



1 925 ₴
Електрична теплова гармата Volt Polska COMFORT 3,5kW
Опис:
Електрична теплова гармата Comfort 3,5kW — це функціональне та практичне рішення для обігрівання невеликих і середніх приміщень. Вона надійна, проста у використанні та не вимагає складного обслуговування.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
Електрична теплова гармата Volt Polska COMFORT 3,5kW — це надійне й ефективне рішення для створення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 3.5 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Додаткові характеристики | |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Таймер | Так |
| Термостат | Так |
| Фотоелемент | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |